Főoldal Hírek Álláshirdetés

Hírek

Álláshirdetés2021. január 25.

Nyugat-Magyarország, Dél-Dunántúl területre alkalmazástechnológus / műszaki tanácsadó munkatársat keresünk.

Álláshirdetés

Cégünk forgácsoló szerszámok tervezésével/értékesítésével foglalkozik. Tevékenységi
köre magába foglalja a termékek értékesítése mellett a szakmai segítségnyújtást,
tanácsadást is. A debreceni székhelyű vállalathoz keresünk munkatársat

Nyugat-Magyarország, Dél-Dunántúl területre
alkalmazástechnológus/műszaki tanácsadó

pozícióba.

Feladatok:
  • rendszeres személyes kapcsolattartás a cég meglévő ügyfeleivel,
  • a terület inaktív vevőinek aktiválása, új vevők felkeresése,
  • az ügyfél igényeinek megfelelő ajánlatok elkészítésében való közreműködés,
  • éves értékesítési terv elkészítése az adott területre vonatkozóan, annak
megvalósítása

Elvárások:
  • gépészmérnök vagy gépésztechnikus végzettség,
  • legalább 3 éves gyakorlat gyártó mérnökként, vagy gyártástechnológusként, és
  • legalább 3 éves személyes ügyfélkezelési tapasztalat alkalmazástechnológusként
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • céges autó
  • nagyfokú mobilitás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi
email-címre: info@rcts.hu

Akciók

30-50 %
Akciós árakkal kínálunk HSS fúrókat mélyfúráshoz 2024.03.01-06.30
További akciók »